پارس نیرو صنعت شایان | Pars Niroo Sanat

معرفی شرکت پارس نیرو صنعت شایان ( صنشا )


شرکت فنی مهندسي و بازرگاني پارس نيرو صنعت شایان با ارائه راهکار های مناسب در زمینه صنایع برق و الکترونیک و مخابرات و در اختیار گذاشتن محصولات با کیفیت مطابق با استاندارد های جهانی در سال 1387 تاسیس شد .

این شرکت با داشتن متخصصین توانمند پروژه های حساس و مهمی در صنایع برق و نیروگاهی صنایع دریایی و نظامی انجام داده است که گامی در جهت رسیدن به مدارج بالای پیشرفت و تکنولوژی و خود کفایی می باشد .

شرکت پارس نیرو صنعت با ارتباط نزدیک خود با صنایع و تجربیات فراوان در این راستا ، قادر است در زمینه طراحی و ساخت ، تعمیر ، نگهداری و ارائه خدمات مشاوره ای در زمينه های تجهيزات برق ، الکترونیک ، الكترونيك صنعتي ، سیستم های کنترل و ثبت دیجیتال ، انواع سیستم های اتوماسیون ( PLC ) ، سیستم های مخابراتی و همچنين تامين و فروش انواع تجهیزات برق ، مخابرات ، باتری های صنعتی و اجرای پروژه های برق صنعتی همکاری کند .
برچسب ها : پارس نیرو صنعت,Pars Niroo sanat,برق و الکترونیک,مخابرات,استاندارد جهانی,نیروگاهی صنایع دریایی,نظامی,طراحی و ساخت,مشاوره و خدمات در زمینه های تجهیزات برق,تجهیزات برق,الکترونیک,الکترونیک صنعتی,کنترل و ثبت دیجیتال,اتوماسیون,کنترل و ثبت دیجیتال,PLC,تامین و فروش تجهیزات برق و مخابرات,باتری های صنعتی ,اجرای پروژه های برق صنعتی


طراحی و اجرا توسط : شهر گرافیک wWw.GrCity.Ir تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت پارس نیرو صنعت شایان می باشد ©